Umów wizytę
Biuro: Gdynia, ul. Płocka 5A
IMG_6751a4m.jpg
IMG_6877a4m.jpg
IMG_6768a4m.jpg
IMG_6973a4m.jpg


Sprzedaż apartamentów nad morzem - z garażem podziemnym

Specyfikacja obiektu

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – luksusowa willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność i doskonałą lokalizację.

Proponujemy Państwu sprzedaż kameralnych apartamentów nad morzem, które powstały z inspiracji najlepszymi wzorcami architektury lat 30-tych XX wieku, tj. modernistycznym stylem Gdyni, który stawiał na luksus i funkcjonalność.

Biuro architektoniczne, projektując „Rezydencję Perła Księcia Kiejstuta”, harmonijnie wkomponowało obiekt w okoliczną niską zabudowę terenu, zachowując więź z dotychczasowymi perłami gdyńskiego modernizmu.

Rezydencja składa się z czterech kondygnacji, na których powierzchni rozlokowanych zostało pięć luksusowych apartamentów o łącznej powierzchni 522 m2. Apartamenty posiadają niezależne balkony, z których roztacza się widok na pobliską zieleń oraz zachwycającą panoramę Zatoki Gdańskiej. Starając się zachować modernistyczny klimat nie zapomnieliśmy o wygodzie, obiekt wyposażony został w niezawodne systemy instalacji, nowoczesny system wentylacji hybrydowej oraz podziemną halę garażową z 9-oma miejscami postojowymi, oraz piwnicami. W budynku dla wygody mieszkańców została zamontowana cichobieżna winda, a dla podniesienia estetyki - klatki schodowe wykończono okładziną z kamienia naturalnego. Jesteśmy przekonani, że sprzedaż luksusowych apartamentów nad morzem prowadzona w obrębie Rezydencji Perły Księcia Kiejstuta to propozycja, która zainteresuje nawet najbardziej wymagające osoby.

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” to miejsce wyjątkowe, pełne harmonii i spokoju. To właśnie w tym urokliwym zakątku prowadzimy sprzedaż apartamentów z widokiem na morze. Obiekt został wybudowany przy zachowaniu zasad Feng Shui - wierzymy, że dzięki temu będą tu Państwo szczęśliwi, zdrowi oraz zapewni to Wam wygodę mieszkania.

Rezydencja posiada ciekawą, opływową bryłę, która, dzięki swojemu kształtowi, doskonale współgra z pagórkowatym krajobrazem Wzgórza Morenowego Gdyni i romantyką morza. Stonowana kolorystyka — biel przełamana grafitem elewacji, balustrady balkonowe ze szkła oraz tafle okien nadają willi lekkości oraz podkreślają nowoczesność i elegancję obiektu. Klimatu dopełnia widok na ścianę lasu. jesteśmy przekonani, że sprzedaż apartamentów w takiej scenerii stanowi dodatkową zaletę naszej oferty.

Rezydencja otoczona jest starannie wykonanym ogrodem z elementami „małej architektury” i ogrodzona wysokiej jakości płotem dostosowanym do architektury budynku. Nasze apartamenty w Gdyni sprzedawane z garażem podziemnym pozwolą Państwu znaleźć dla siebie wyjątkowe mieszkanie, które jest nie tylko luksusowe i stylowe, ale przede wszystkim przestronne i bezpieczne. Komfort, dyskrecję, prywatność, kameralność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia system zabezpieczeń zaopatrzony dodatkowo w całodobowy monitoring.Mapa z lokalizacją inwestycji
Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta

Jacek Sojecki

właściciel
tel. +48 502 384 353

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta

Malwina Sojecka

współwłaściciel
tel. +48 502 384 363

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00