• 111a
  • 110a
  • 222a
  • 333a

Sprzedaż luksusowych i kameralnych apartamentów nad morzem

O ofercie

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – luksusowa willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność i doskonałą lokalizację.

 

Proponujemy Państwu sprzedaż kameralnych apartamentów nad morzem, które powstały z inspiracji najlepszymi wzorcami architektury 30-tych XX wieku., tj. modernistycznym stylem Gdyni, który stawiał na luksus i funkcjonalność.

 

Biuro architektoniczne, projektując „Rezydencję Perła Księcia Kiejstuta”, harmonijnie wkomponowało obiekt w okoliczną niską zabudowę terenu, zachowując więź z dotychczasowymi perłami gdyńskiego modernizmu.

 

Czterokondygnacyjna rezydencja zaopatrzona jest w pięć elitarnych apartamentów o łącznej powierzchni 522 m2. Każdy z apartamentów posiada komfortowy balkon, pozwalający rozkoszować się wybornym widokiem otaczającej zieleni oraz zniewalającą scenerią Zatoki Gdańskiej. Budynek wyposażony jest w niezawodne systemy instalacji, nowoczesny system wentylacji hybrydowej oraz podziemną halę garażową z 9-oma miejscami postojowymi oraz piwnicami. Transport osób pomiędzy apartamentami a garażem ułatwia cichobieżna winda, jak również klatka schodowa z okładziny z kamienia naturalnego.

 

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – miejsce pełne harmonii i spokoju. Oferujemy sprzedaż apartamentów z widokiem na morze, wybudowanych zgodnie z zasadami Feng Shui, mających na uwadze szczęście, wygodę oraz zdrowie mieszkańców.

 

Ciekawa bryła o opływowych kształtach znakomicie wpisuje się w pagórkowaty krajobraz Wzgórza Morenowego Gdyni i romantykę morza. Stonowana kolorystyka, biel połączona z grafitem elewacji, szklane elementy balustrad balkonów oraz tafle okien nadają willi lekkości oraz podkreślają nowoczesność i elegancję obiektu. Potęgę otoczenia dopełniają widoki na ścianę lasu.

 

Rezydencja otoczona jest starannie wykonanym ogrodem z elementami „małej architektury” i ogrodzona wysokiej jakości płotem dostosowanym do architektury budynku. Prowadzona przez nas sprzedaż apartamentów z garażem podziemnym pozwoli Państwu znaleźć dla siebie wyjątkowe mieszkanie, które jest nie tylko luksusowe i stylowe, ale przede wszystkim przestronne i bezpieczne.

 

Komfort, dyskrecję, prywatność, kameralność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia system zabezpieczeń zaopatrzony dodatkowo w całodobowy monitoring.

 

Rozpoczynamy sprzedaż luksusowych apartamentów nad morzem – OFERTA CENOWA W PRZYGOTOWANIU

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Sprzedaż apartamentów prowadzona jest poprzez:

 

e-mail :
biuro@sojeccy.pl

 

telefon :
502 384 353

  • Published On : 3 lata ago on 2015-06-29
  • In The Categories Of : Bez kategorii


  • Zobacz aranżacje

  •