• 111a
  • 110a
  • 222a
  • 333a

Karta apartamentu nr 2

INFORMACJE

 

Gdynia lat 30-tych XX wieku kojarzy się z wyjątkową, piękną architekturą, która nierzadko zachowała się do dzisiaj. Modernistyczny styl stwarza niepowtarzalny klimat, dlatego Biuro Architektoniczne, które podjęło się zaprojektowania „Perły Księcia Kiejstuta” postanowiło jak najlepiej wykorzystać potencjał gdyńskiego modernizmu. Powstała willa doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz – delikatne, stonowane kolory elewacji podkreślają spokój otoczenia, zaś nowoczesne, szklane elementy wykorzystane przy balustradach i balkonach, nadają miejscu wyjątkowej elegancji. Architektura budynku bardzo dobrze komponuje się z istniejącymi już perłami gdyńskiego modernizmu.

 

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” to czterokondygnacyjny obiekt, w którym wybudowano pięć apartamentów. To miejsce elitarne, przeznaczone dla osób ceniących sobie nie tylko doskonałą lokalizację, ale przede wszystkim kameralną atmosferę. Widok na piękną ścianę lasu i znajdującą się w pobliżu Zatokę Gdańską sprawia, że możemy odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku i poczuć bliskość z naturą. Każdy apartament wyposażony jest w nowoczesne, niezawodne systemy instalacji oraz wentylacji hybrydowej. Do dyspozycji mieszkańców są także piwnice oraz hala garażowa i nowoczesna winda. Klatka schodowa pokryta kamieniem naturalnym prezentuje się estetycznie i doskonale komponuje się ze stylem willi.

 

Najwyższy standard, który zapewnia „Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Apartamenty to doskonałe miejsca zapewniające wysoki komfort codziennego życia. Willa posiada całodobowy monitoring oraz profesjonalne systemy bezpieczeństwa.

 

Status oferty
Rodzaj transakcji:

sprzedaż

Rodzaj oferty:

wyłączna

Rodzaj prawa:

własność

Rynek:

pierwotny

Lokalizacja
Województwo:

pomorskie

Miasto:

Gdynia

Dzielnica:

Mały Kack

Ulica:

Kiejstuta 10

Położenie:
w centrum miasta
Dane nieruchomości
Typ nieruchomosci:

apartament

Powierzchnia [m2]:

80,57

Budynek
Typ budynku:

apartamentowiec

Ilość kondygnacji:

4

Stan techniczny
Stan techniczny:
wysoki standard
Cena
netto za m2:
informacja w biurze

ZDJĘCIA

 

 

PLANRZUT PIWNICYMAPA
  • Published On : 11 miesięcy ago on 2017-07-19
  • In The Categories Of : Apartamenty


  • Zobacz aranżacje

  •