• 111a
  • 110a
  • 222a
  • 333a

Karta apartamentu nr 1

INFORMACJE

 

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – to luksusowa willa, która powstała z myślą o osobach ceniących nie tylko indywidualność architektoniczną, ale też doskonałą lokalizację oraz jej kameralność. Inspiracją dla „Perły Księcia Kiejstuta” była modernistyczna architektura. Budynki powstałe w Gdyni w latach 30-tych XX wieku odznaczały się luksusem oraz funkcjonalnością. Dlatego celem, który postawiło sobie Biuro Architektoniczne, było uzyskanie prawdziwej harmonii przy wkomponowaniu „Perły Księcia Kiejstuta” w okoliczną niską zabudowę terenu. Tym samym miała zostać zachowana więź z dotychczasowymi, istniejącymi już perłami modernizmu w Gdyni. „Perła Księcia Kiejstuta” charakteryzuje się więc opływowymi kształtami, dzięki którym zachowana została spójność z pagórkowatym krajobrazem Wzgórza Morenowego Gdyni.

 

Na czterech kondygnacjach willi znajduje się pięć luksusowych apartamentów, powstałych zgodnie z zasadami Feng Shui. Ich łączna powierzchnia wynosi 522 m2. Do każdego apartamentu przynależy sporej wielkości balkon, z którego rozciąga się widok na Zatokę Gdańską oraz otaczającą ją zieleń. W budynku zastosowano jedynie najbardziej nowoczesne technologie – to system wentylacji hybrydowej oraz niezawodne systemy instalacji, które są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Ponadto każda osoba, która zdecyduje się na zakup apartamentu, otrzymuje także miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców są również piwnice.W rezydencji znajduje się klatka schodowa, której wyjątkową estetykę zapewnia okładzina z kamienia naturalnego. Dostępna jest także cichobieżna winda, która zapewnia szybki transport osób pomiędzy apartamentami a garażem.

 

„Perła Księcia Kiejstuta” to miejsce pełne harmonii zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom szczęście, zdrowie oraz wysoki komfort. To także dyskrecja i prywatność – romantyczne, ciche otoczenie docenią osoby, które cenią sobie spokój i oddalenie się od wielkomiejskiego zgiełku. Wokół willi rozciąga się piękny ogród wyposażony w małą architekturę. Przed osobami niepowołanymi chroni estetyczne, wysokie ogrodzenie, dostosowane do architektury budynku. O bezpieczeństwo mieszkańców dba także nowoczesny system zabezpieczeń oparty na całodobowym monitoringu.

 

 

Status oferty
Rodzaj transakcji:

sprzedaż

Rodzaj oferty:

wyłączna

Rodzaj prawa:

własność

Rynek:

pierwotny

Lokalizacja
Województwo:

pomorskie

Miasto:

Gdynia

Dzielnica:

Mały Kack

Ulica:

Kiejstuta 10

Położenie:
w centrum miasta
Dane nieruchomości
Typ nieruchomości:

apartament

Powierzchnia [m2]:

70,31

Budynek
Typ budynku:

apartamentowiec

Ilość kondygnacji:

4

Stan techniczny
Stan techniczny:
wysoki standard
Cena
netto za m2:
informacja w biurze

ZDJĘCIA

 

 

 

PLAN


RZUT PIWNICYMAPA
  • Published On : 11 miesięcy ago on 2017-07-19
  • In The Categories Of : Apartamenty


  • Zobacz aranżacje

  •