Umów wizytę

Biuro: Gdynia, ul. Płocka 5A
IMG_6751a4m.jpg
IMG_6877a4m.jpg
IMG_6768a4m.jpg
IMG_6973a4m.jpg


Specyfikacja obiektu

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – luksusowa willa dla osób ceniących indywidualność architektoniczną, kameralność i doskonałą lokalizację.

Proponujemy Państwu sprzedaż kameralnych apartamentów nad morzem, które powstały z inspiracji najlepszymi wzorcami architektury 30-tych XX wieku., tj. modernistycznym stylem Gdyni, który stawiał na luksus i funkcjonalność.

Biuro architektoniczne, projektując „Rezydencję Perła Księcia Kiejstuta”, harmonijnie wkomponowało obiekt w okoliczną niską zabudowę terenu, zachowując więź z dotychczasowymi perłami gdyńskiego modernizmu.

Czterokondygnacyjna rezydencja zaopatrzona jest w pięć elitarnych apartamentów o łącznej powierzchni 522 m2. Każdy z apartamentów posiada komfortowy balkon, pozwalający rozkoszować się wybornym widokiem otaczającej zieleni oraz zniewalającą scenerią Zatoki Gdańskiej. Budynek wyposażony jest w niezawodne systemy instalacji, nowoczesny system wentylacji hybrydowej oraz podziemną halę garażową z 9-oma miejscami postojowymi oraz piwnicami. Transport osób pomiędzy apartamentami a garażem ułatwia cichobieżna winda, jak również klatka schodowa z okładziny z kamienia naturalnego.

„Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta” – miejsce pełne harmonii i spokoju. Oferujemy sprzedaż apartamentów z widokiem na morze, wybudowanych zgodnie z zasadami Feng Shui, mających na uwadze szczęście, wygodę oraz zdrowie mieszkańców.

Ciekawa bryła o opływowych kształtach znakomicie wpisuje się w pagórkowaty krajobraz Wzgórza Morenowego Gdyni i romantykę morza. Stonowana kolorystyka, biel połączona z grafitem elewacji, szklane elementy balustrad balkonów oraz tafle okien nadają willi lekkości oraz podkreślają nowoczesność i elegancję obiektu. Potęgę otoczenia dopełniają widoki na ścianę lasu.

Rezydencja otoczona jest starannie wykonanym ogrodem z elementami „małej architektury” i ogrodzona wysokiej jakości płotem dostosowanym do architektury budynku. Prowadzona przez nas sprzedaż apartamentów z garażem podziemnym pozwoli Państwu znaleźć dla siebie wyjątkowe mieszkanie, które jest nie tylko luksusowe i stylowe, ale przede wszystkim przestronne i bezpieczne. Komfort, dyskrecję, prywatność, kameralność i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia system zabezpieczeń zaopatrzony dodatkowo w całodobowy monitoring.


Mapa z lokalizacją inwestycji

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta

Jacek Sojecki

właściciel
tel. +48 502 384 353

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta

Malwina Sojecka

współwłaściciel
tel. +48 502 384 363

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00